ENERGYNAT

Grupa Energynat to dziś jeden z najszybciej rozwijających się podmiotów branży OZE w Polsce, dostarczający rocznie ponad 350 MW komponentów do instalacji PV. Należymy do czołowych polskich dystrybutorów. Biznes na mocnych fundamentach
Ugruntowana pozycja importera i dystrybutora to solidny fundament, na którym chcemy budować portfolio usług grupy Energynat. Dzięki synergii działania grupy spółek Energynat dziś wychodzimy do naszych klientów z w pełni komplementarną ofertę opartą o pewny i bezpieczny łańcuch usług – od importu, poprzez dostarczenie sprzętu, innowacyjne narzędzia analizy klienta, wykonanie instalacji oraz sprzedaż i bilansowanie energii.

Intensywnie rozwijamy ofertę spółek z grupy Energynat w zakresie produktów i usług opartych o technologie OZE, wspierając naszych klientów w korzystaniu ze środowiska w świadomy i odpowiedzialny sposób, ograniczając ślad węglowy. Budujemy i promujemy kulturę organizacji wspierającej ekologię w biznesie, a zmiany zaczynamy od siebie.

Energynat to bezpośredni importer oraz autoryzowany dystrybutor wysokiej jakości komponentów fotowoltaicznych takich marek jak: SofarSolar, Astronergy, Sunpower, Jinko Solar, SolarEdge, Projoy Electric, Eve oraz Wallbox. Specjalizujemy się w dystrybucji hurtowej paneli i inwerterów. Od ręki realizujemy megawatowe zamówienia, zapewniając kompleksową logistykę i usługi magazynowe. Dzięki wieloletniej współpracy i zaufaniu jakim darzą nas partnerzy i producenci, dostarczamy setki megawatów sprzętu rocznie, a nasi klienci mogą liczyć na stabilne dostawy na korzystnych warunkach.

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie źródeł wytwórczych OZE, w tym w szczególności – obiektowych instalacji fotowoltaicznych. Uzupełnieniem oferowanych rozwiązań są szyte na miarę, elastyczne modele zakupu i rozliczania energii, usługi bilansowania nadwyżek wyprodukowanej energii do innych punktów poboru, sprzedaż i odkup zielonego prądu, a także optymalizacja profili zużycia oraz kosztów zakupu energii, przy wykorzystaniu modeli cPPA oraz TGE.

Przywiązujemy ogromną wagę do satysfakcji naszych klientów, co nie jest w Polsce rzeczą oczywistą. Bardzo duży wolumen naszych klientów trafia do nas z polecenia. Jakość i innowacyjność to dla nas wartości kluczowe.

Energynat

Kościuszki 40a, Marki, 05-270 Marki

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *