SUNSOL

W skład instalacji PV wchodzą takie elementy jak panele fotowoltaiczne, falownik (inwerter solarny), okablowanie, konstrukcja mocująca, zabezpieczenia. Jednak za prawidłowe funkcjonowanie całego systemu odpowiadają przede wszystkim te dwa pierwsze – panele PV, które przekształcają światło słoneczne w energię elektryczną oraz inwerter przekształcający prąd stały w zmienny. Tylko prąd zmienny nadaje się bowiem do zasilania urządzeń elektrycznych w domu czy firmie.

Świadomy wybór paneli fotowoltaicznych kluczem do sukcesu

Panele oraz falownik to co najmniej 60% całkowitych kosztów inwestycji w odnawialne źródła energii, jakim są instalacje fotowoltaiczne. Z tych 60% większą część stanowią panele, dlatego też jako przyszły inwestor w OZE powinieneś dokładnie przeanalizować i zapoznać się z technologiami oferowanymi przez poszczególnych producentów. Tak, aby ich wybór był jak najbardziej świadomy. Dzięki najlepszym panelom Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie nie tylko wydajniejsza, ale także bezawaryjna.

Od początku stawiamy na wysoką jakość usług, komponentów i obsługi klienta. Działamy głównie w segmencie domowych i przemysłowych instalacji, ale nie boimy się wyzwań. Dzięki współpracy z Państwową Akademią Nauk możecie znaleźć nasze realizacje zarówno na biegunie północnym jak i południowym.

Panele fotowoltaiczne SunPower wykorzystują innowacyjną technologię Maxeon. To niekonwencjonalne rozwiązanie, które polega na:

  • osadzeniu metalowych przewodów w tylnej części ogniw,
  • wykorzystaniu miedzianej podstawy.

Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że panele słoneczne SunPower są efektywniejsze oraz odporniejsze na korozję i pękanie.

SUNSOL SP. Z O.O.

ul. Załogowa 2/6
80-557 Gdańsk
NIP: 957-109-07-68
REGON:36629174900000
KRS:0000657340
VII Wydział KRS w Gdańsku
Kapitał zakładowy: 250.000 zł

Działamy na terenie całego kraju

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *