MRW ENERGIA – O FIRMIE

Co robimy?

Zmieniamy sposób postrzegania i myślenia o środowisku naturalnym. Staramy się zmienić status quo w zakresie wytwórstwa energii. Dotychczasowe metody wytwarzania energii: proces spalania węgla czy gazu, rozszczepienia atomu w elektrowniach jądrowych i wynikająca z tego emisja CO2 i wynikające z tego ocieplenie klimatu to rujnowanie środowiska naturalnego . Odpowiedzią na przestarzałe metody wytwórcze jest pozyskiwanie i zagospodarowywanie energii słonecznej to obecnie jeden z niewielu sposobów w pełni zgodny z polityką ochrony środowiska i jak najlepszego dostosowania do potrzeb prawidłowego zagospodarowania energii. Wierzymy w to, że energia odnawialna jest kluczem do połączenia kliku istotnych aspektów tj. ochrona środowiska i produkcja energii, optymalizacja kosztów i zrównoważony rozwój.

Z rynkiem energetycznym i inżynieryjnym związani jesteśmy od ponad 30 lat. Napędem naszego działania zawsze były potrzeby klientów . Tworząc lub dobierając rozwiązania, zwracamy uwagę na ich przeznaczenie i optymalizujemy je. Doprowadzamy energię z sieci energetycznej do konkretnego klienta optymalizując wszystkie procesy zarówno po stronie projektu jak i wykonawstwa.

Dlaczego zaczęliśmy prowadzić tę działalność?

Chcemy przełamać dotychczasowy status quo w zakresie korzystania z energii. Jak również chcemy zachęcić ludzi do podążania za nowym tokiem myślenia i postrzegania świata w nowy sposób, do dbałości o poniższe aspekty.

Mamy ogromną satysfakcję, gdy dzięki współpracy z nami, nasi klienci obniżają koszty operacyjne swojej działalności dzięki oszczędzaniu energii . Pomagamy zmienić utarty tok myślenia, pokazujemy inną perspektywę, pozwalającą organizacji myśleć w sposób innowacyjny i eksponować dbałość o środowisko, jako kluczowy element wartości obecnych czasów. Obiekty które są użytkowane przez 10 lat lub dłużej w większości wypadków mają przestarzały sposób korzystania z energii, przy tego typu obiektach możliwe są znaczące ograniczenia zużycia energii , a co za tym idzie znaczące ograniczenie kosztów eksploatacji.

Jest to dla nas zaszczyt, gdy wybieracie nas po raz kolejny, w oparciu o wartość do których Was przekonujemy . Naszym sukcesem może być to ,że przyjmujecie nasz punt widzenia ale nie dlatego że można mu wystawiać oceny ale dlatego że sami wierzycie w rozwiązania a rozmowa z nami tylko Was upewnia i chcecie zmieniać świat zaczynając od swojego najbliższego otoczenia.

OCHRONA ŚRODOWISKA
OCHRONA ŚRODOWISKA
Produkując energię na własne potrzeby odbiorca wpływa na ochronę środowiska, bo ogranicza pobór energii z sieci produkowanej niezgodnie z obecnymi standardami. Obecnie stosowane metody pozwalają nam pozyskać energię a jednocześnie w żaden sposób nie rujnować środowiska naturalnego, postrzeganego jako dobro ogólnoludzkie i jest niezbędnym czynnikiem przetrwania gatunku ludzkiego.
WOLNOŚĆ FINANSOWA
WOLNOŚĆ FINANSOWA
Własna elektrownia to energia którą wykorzystujemy na własne potrzeby jednocześnie ograniczamy koszty za energię płaconą do zakładu energetycznego . W przypadku gdy energia wytworzona przez nowe źródło pokrywa zapotrzebowanie obiektu rachunki mogą być obniżone nawet o 90 %. Można powiedzieć ,że jest to pierwszy krok do wolności finansowej związany z tworzeniem wartości bez naszego udziału.
ZARABIAJ NA OSZCZĘDNOŚCIACH
ZARABIAJ NA OSZCZĘDNOŚCIACH
Jesteśmy pasjonatami efektywności energetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Przeszkoliliśmy szereg osób , inżynierów w zakresie projektowania i wykonania sposobów dystrybucji energii elektrycznej . Następnym sposobem zarabiania na energii jest jej oszczędzanie

Co jest wyjątkowego w naszej organizacji?

  • Profesjonalizm. Dotrzymujemy słowa. Skupiamy się na budowaniu długoterminowych relacji. Szacunek i zaufanie, oraz rzetelność to nasze kluczowe wartości.

  • Elastyczność. Mamy świadomość, ze uwarunkowania, bądź potrzeby zmieniają się. Staramy się wnieść wartość dostosowaną do potrzeb Twojej organizacji, projektu, uwzględniającą Twoje możliwości, lokalizację, czas, oraz ograniczenia.

  • Jakość obsługi. Nie jesteś dla nas anonimowy. Powiedz nam co jest dla Ciebie ważne i czego potrzebujesz. Słuchamy. Uczymy się potrzeb naszych klientów. Dostarczamy rozwiązanie. Komunikujemy się i upewniamy, że nasi klienci są zadowoleni z efektu końcowego. Nie ma u nas kompromisu w sprawie jakości. Oferujemy rozwiązania, których jesteśmy pewni, że zadziałają.

DANE FIRMY

MRW ENERGIA SP. Z O.O.

Szturmowa 9 lok 3

02-678 Warszawa

NIP: 521-36-49-738,

REGON: 146699403

KRS: 0000464009

BDO: 000481422

TELEFON DO BIURA

Nr telefonu:

+48 22 840 00 20

DANE FIRMY

MRW ENERGIA SP. Z O.O.

Szturmowa 9 lok 3

02-678 Warszawa

NIP: 521-36-49-738,

REGON: 146699403

KRS: 0000464009

BDO: 000481422

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek

9:00  – 17:00