JESTEŚMY DYSTRYBUTOREM INWERTERÓW STRINGOWYCH, ORAZ HYBRYDOWYCH MARKI DEYE

DEYE – POLSKA

Grupa Deye została założona w 2000 roku, ma swoją siedzibę w Ningbo w Chinach. Firma prężnie się rozwija. W 2019 roku osiągnęła przychody wysokości 428 milionów USD. Misją firmy jest tworzenie zdrowego i inteligentnego środowiska dla życia ludzi poprzez naukową i technologiczną innowację. Deye działa na skalę globalną, a obecnie marka zaczyna być coraz bardziej rozpoznawalna również w Polsce. Ma bardzo szeroką ofertę produktową i wyroby bardzo dobre jakościowo. Suma mocy obecnie produkowanych inwerterów to 2 GW energii w skali roku i rośnie.

NIEZBĘDNE CERTYFIKATY DOPUSZCZAJĄCE PRODUKTY DEYE NA RYNEK POLSKI od 2021

PRODUKTY DEYE

Głównymi produktami Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd są:

Inwertery Stringowe – trójfazowe  od 4 do 15 kW mające wszystkie dopuszczenia na rynku Polskim włącznie ze spełnieniem wymagań w zakresie normy EN 50549, która obowiązuje od lutego 2021.

Inwertery Hybrydowe  – w przemyśle i w usługach firma Deye potrafi zapewnić w wysokim standardzie układy hybrydowe do 128 kW. W naszym kraju inwertery hybrydowe wkrótce się pojawią  ze względu na niedopasowanie sieci i brak możliwości przyjmowania energii ze źródeł OZE w coraz większym zakresie. Pierwsze symptomy problemów wynikające z  zaistniałej sytuacji są już odczuwalne przez operatorów sieci energetycznych. Wydaje się kwestią niedługiego czasu, gdy chęć wykonania instalacji fotowoltaicznych będzie wymagała zorganizowania również zasobników energii, które będą w stanie przyjąć energię wyprodukowaną we własnym zakresie. Według nas okres 3 do 5 lat to czas przystosowania sie do nowego trendu.

Firma posiada w swojej ofercie również mikro-inwertery o mocy od 300 W do 2000 W, spełniające wymagania j.w. (Są one połączeniem inwertera i optymalizatora. Jest to  alternatywne rozwiazanie stosowane w zamian do inwerterów stringowych współpracujących z  optymalizatorami, instalowanych przy panelach fotowoltaicznych.

DANE FIRMY

MRW ENERGIA SP. Z O.O.

Szturmowa 9 lok 3

02-678 Warszawa

NIP: 521-36-49-738,

REGON: 146699403

KRS: 0000464009

BDO: 000481422